Specjaliści Medbest Care
Lekarz

lek. med. Jolanta Czarkwiani
W mojej pracy najważniejszy dla mnie jest wzajemny kontakt, zrozumienie i szacunek oraz tzw. całościowe podejście do problemów z jakimi zwracają się do mnie pacjenci.
Poza pracą jestem szczęśliwą mamą dwóch dorosłych córek, z których jedna kończy doktorat z genetyki w Londynie, a druga studiuje reżyserię w Warszawie.

Vitalii IVASENKO
Zostałem nagrodzony Odznaką Honorową Zasłużonego dla Warszawy Rady m.st. Warszawy za wkład w pracę Oddziału Covidowego w moim Szpitalu, gdzie prowadziłem najcięższych pacjentów.
Pomimo pracy lekarskiej mam za sobą także doświadczenie pielęgniarskie i opiekuńcze, z którego jestem dumny i bardzo je sobie cenię. Pomaga to uwzględnić (oprócz leczenia) inne potrzeby pacjenta, kontrolować jakość opieki, wykonanie zabiegów pielęgnacyjnych.
Poza zajęciem podstawowym jako specjalista prowadzę również wykłady dla lekarzy w zakresie chorób wewnętrznych. Wychowuję dzieci.
Położne

Agnieszka Walczak
Położna od 2017 roku, Certyfikowana Doradczyni Laktacyjna
Pasjonatka procesu laktacji, kobiecej natury i różnorodności emocji. Nie z wykształcenia skrzypaczka, koneserka alternatywnie parzonej kawy, spełniona matka królika Bułki.

dr n. o zdr. Mariola Błachnio
Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą bliźniąt.

Sylwia Bowsza
W 2018 roku poczułam, że brakuje mi pracy w szpitalu, tej adrenaliny, która towarzyszy codziennej pracy na położnictwie. Okazało się, że zmiana pracy była strzałem w dziesiątkę! Poczułam, że robię to co kocham! Uwielbiam wspierać kobiety w pierwszym czasie po porodzie, pomagać im w trudnościach laktacyjnych, towarzyszyć przy pierwszej kąpieli noworodka, przewijaniu pieluszki, patrzeć, jak nawiązuje się między nimi więź. Dzięki temu pracując, nie czuję się, jakbym była w pracy.
Prywatnie jestem szczęśliwą i bardzo dumną mamą dwójki cudownych dzieci – Oliwki i Filipka. Każdą wolną chwilę poświęcam na kreatywne spędzenie z nimi czasu, co daje mi napęd do życia 🙂

dr n. o zdr. Monika Jodłowska

Kinga Kaczyńska

Karolina Mossakowska
Kocham wycieczki wysokogórskie, więc pewnie nie mogłam zostać nikim innym niż POŁOŻNĄ. Bo ta droga zawodowa to czasami czarny a czasami niebieski szlak górski. Zdarza się, że podchodzimy łagodnie pod górę, ale czasami mam pionową ścianę. Zawsze jednak warto, bo CEL jest najpiękniejszym widokiem. A moją rolą jest razem z rodzicami zdobyć szczyt, a później pomóc im łagodnie zejść na dół.

Anna Przechodzka
Jestem położna- na co dzień i od święta. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Położnictwo oraz studiów menedżerskich Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie w Ochronie Zdrowia. Jestem również instruktorem bezpiecznej aktywności w ciąży, którą wplatam w zajęcia szkoły rodzenia oraz przygotowuje do aktywnego i świadomego porodu. Każdego dnia spotykam rodziców oczekujących na dziecko lub w pierwszych dniach po porodzie. Wiem jaka odpowiedzialność na mnie jako położnej spoczywa, dlatego uczestniczę w wielu kursach i konferencjach zgłębiając wiedzę. Promuje zdrowe i szczęśliwe rodzicielstwo na każdej możliwej płaszczyźnie. Empatia i przyjazne oraz partnerskie relacje to podstawa mojej pracy.
Jestem promotorką zdrowego i szczęśliwego rodzicielstwa.

mgr Monika Stępińska
Przypadkowo obrany zawód przerodził się w pasję, która pomimo upływu lat nie gaśnie.
„Przez lata pracy – jako położna – miałam okazję zgłębić tajniki pracy w Sali Porodowej, Szkole Rodzenia, na oddziałach Położnictwa i Neonatologii oraz Poradni Laktacyjnej i Diagnostyki Prenatalnej.
Bardzo lubię dzielić się swoim doświadczeniem zawodowym oraz posiadaną wiedzą z młodymi mamami.
Prywatnie jestem matką syna z Aspergerem i psa z ADHD”.

Monika Kiędzińska
Magister położnictwa, specjalistka pielęgniarstwa ginekologiczno-położniczego, Certyfikowany Doradca Laktacyjny.
Pracuje w Centrum Medycznym Żelazna, gdzie w oddziałach szpitala opiekuję się kobietami w ciąży i po porodzie, a także ich maluszkami w pierwszych dniach życia.
W 2016 roku uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego i rozpoczęłam wsparcie mam poza murami szpitala.
Prowadzę także zajęcia w szkole rodzenia. Wierzę, że rzetelna wiedza i dobre przygotowanie obniża stres przed porodem i pomaga w początkach macierzyństwa.
Praca jest moją pasją, która uzależnia, bo sprawia przyjemność. Uważam, że mój zawód jest piękny, ale zarazem bardzo wymagający, dlatego staram się dokształcać i uaktualniać swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach, szkoleniach i kursach.
Prywatnie jestem żoną i mamą Adelki i Aleksandra. Lubię aktywnie spędzać czas na spacerach i rowerze, ale także przeczytać dobrą książkę 🙂

mgr Helena Wiatr
Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas pracy na Oddziałach Ginekologiczno-Położniczych, głównie na Bloku Porodowym oraz na misji w Szpitalu Ginekologiczno-Położniczym na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Oprócz tego zajmuję się kobietami i ich dziećmi w pracy środowiskowej oraz udzielam konsultacji z chustonoszenia jako Certyfikowana Doradczyni Noszenia Dzieci. Uzyskałam także tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego i wspieram mamy oraz ich maluszki w procesie laktacji. Praca z kobietami daje mi spełnienie i motywację do ciągłego rozwoju.
Prywatnie jestem wiolonczelistką i miłośniczką dobrej muzyki.

Anna KWIATKOWSKA
Położna, Certyfikowany Doradca Laktacyjny, studentka Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Prywatnie mama dwójki maluszków.
Fizjoterapeuci

Natalia Orzech
Zajmuję się głównie pracą z dziećmi, zarówno tymi najmłodszymi jak i trochę starszymi, wykorzystując niektóre techniki z metody NDT-Bobath. Rehabilitacja niemowląt i dzieci jest dla mnie pasją i radością. Pracowałam w różnych ośrodkach terapii dzieci, ale także zdobywałam doświadczenie na wyjazdach i obozach, na których prowadziłam zajęcia i zabawy.
Interesuję się zdobywaniem wiedzy na temat nowoczesnych rozwiązań technologicznych w fizjoterapii, aby usprawnić naszą pracę oraz dać większe możliwości naszym pacjentom.

Martyna Wojtan
W wolnych chwilach chętnie zakładam buty trekkingowe i ruszam na szlaki górskie.

Jagoda Zienkiewicz
Prywatnie jestem miłośniczką wszelkich sportów, eksperymentów kulinarnych orz literatury kryminalnej.

Barbara Ziombska
Dietetyk kliniczny

mgr Dorota Świątkowska
Absolwentka Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW, studiów podyplomowych w Instytucie Żywności i Żywienia na kierunku „Poradnictwo Dietetyczne” oraz studiów podyplomowych z psychodietetyki.
Posiada 15 letnie doświadczenie w pracy z pacjentami w szpitalu klinicznym oraz poradniach lekarskich i dietetycznych. Prowadzi wykłady o tematyce żywieniowej.
Autorka wielu poradników i artykułów dotyczących zdrowego żywienia, między innymi: „Poradnika żywienia kobiet w ciąży”, powstałego w Instytucie Matki i Dziecka we współpracy z Fundacją Nutricia oraz „Poradnika dla rodziców dziecka otyłego” powstałego dzięki Fundacji Instytutu Matki i Dziecka.
Wielokrotnie uczestniczyła w programie „Pytanie na śniadanie” TVP 2.
Udziela porad żywieniowych, przygotowuje indywidualne jadłospisy dostosowane do danej jednostki chorobowej i preferencji żywieniowych pacjenta, zgodne z trybem życia, pracy i wykonywanej aktywności fizycznej.
Życzliwa dla ludzi, chętna do niesienia im pomocy. Jest osobą pogodną, optymistycznie nastawioną do życia. Pracuje z pacjentami, umacniając ich w osiągnięciu swojego celu żywieniowego.
Mama trójki wspaniałych dzieci, prowadząca zdrową kuchnię, zgodną z porami roku, promująca aktywność fizyczną jako formę redukcji stresu.