Opieka domowa lekarzy, pielęgniarek, opiekunów medycznych i fizjoterapeutów w trakcie i po leczeniu przeciwnowotworowym – Warszawa

Pomoc onkologiczna Warszawa

Nowoczesne metody leczenia przeciwnowotworowego są coraz bardziej skuteczne, pomagają wydłużyć życie pacjenta. Niestety, związane są również z nasiloną toksycznością, a co za tym idzie ze skutkami ubocznymi. Ich nasilenie zależy od rodzaju terapii przeciwnowotworowej, zaawansowania pierwotnej choroby nowotworowej oraz chorób współistniejących u chorego.
W wygraniu walki z nowotworem konieczna jest zarówno skuteczna terapia jak i leczenie wspomagające, którego celem jest zmniejszenie skutków ubocznych tej terapii.
W komforcie domowego zacisza zapewnimy Państwu profesjonalną, onkologiczną pomoc lekarską, pielęgniarską, fizjoterapeuty oraz opiekuna medycznego.

opieka nad dzieckiem warszawa weekendy

Profesjonalny zespół medyczny Medbest Onkologia jest do dyspozycji chorych
i zabezpieczy w warunkach domowych:

  • konsultacje medyczne lekarzy onkologów
  • opiekę wyspecjalizowanego zespołu pielęgniarskiego – zastrzyki i kroplówki, zakładanie wenflonu, zmiana opatrunków na ranach i odleżynach, pielęgnacja PEG-a, stomii, rurki tracheostomijnej
  • konsultacje profesjonalnych dietetyków żywienia klinicznego
  • opiekę dyplomowanych opiekunek medycznych
  • pomoc fizjoterapeutów.
opieka nad dzieckiem warszawa weekendy

Umów wizytę w swoim domu!

Zadzwoń

Linia telefoniczna jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 08.00 – 22.00.

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Weryfikujemy czy pochodzą one od klientów, którzy skorzystali z naszych usług. W celu zapewnienia kultury treści prowadzimy moderację opinii. Opinie możesz przesłać na adres biuro@medbest.pl.