Nauka chustonoszenia Warszawa

Potrzebujesz konsultacji z doradcą noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich? Poszukaj w Medbest Care Warszawa!

Warsztat chustonoszenia w domu (Warszawa)

Czy warto nosić maleństwo w chuście? Jak najbardziej! Chustonoszenie to korzyści zarówno dla dziecka, jak i dla rodzica. Warto tutaj wspomnieć o budowaniu bliskości, wsparciu rozwoju emocjonalnego dziecka, stymulacji laktacji czy po prostu zwykłej radości z „wolnych rąk”, co w przypadku niektórych maluszków bywa nieocenione!

Zatem jeśli chciałabyś/chciałbyś nosić swoje dziecko w chuście, ale nie wiesz jak się za to zabrać, zależy Ci na zapewnieniu dziecku bliskości, albo po prostu chcesz mieć wolne ręce, wybierasz się na wakacje, na plażę lub Twoje dziecko po prostu nie lubi jeździć w wózku – umów się na konsultacje z chustnoszenia, która odbędzie się u Ciebie w domu na terenie Warszawy!

Od kiedy można rozpocząć przygodę z chustą?

Noworodki można nosić w chuście już w pierwszych dniach po porodzie (o ile przy pierwszych badaniach po porodzie nie stwierdzono u maluszka nieprawidłowości). Kluczowe jest jednak aby wykonywać tą czynność prawidłowo, wspierając jednocześnie prawidłowe kształtowanie stawu biodrowego. Dlatego proponujemy aby nauka chustonoszenia była prowadzona przez wykwalifikowanego specjalistę – doradcę noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich. Warsztat z taką osobą jest najlepszą drogą do nauki prawidłowego chustonoszenia. Oprócz informacji teoretycznych na temat rozwoju kręgosłupa, rodzajów chust, nauczysz się w jaki można nadać prawidłową pozycję dziecku w chuście i jak motać prawidłowo maleństwo.

Specjalistka prowadząca warsztat:

Helena Wiatr – położna, Certyfikowany Dorada laktacyjny, doradca noszenia dzieci w chustach i nosidłach miękkich

Czas trwania: około 1 h 15 min

Cena: 300 zł

dobra domowa szkoła rodzenia warszawa

OFERTA SPECJALNA!

Warsztat chustonoszenia połączony z konsultacją laktacyjną w domu (Warszawa)

To wyjątkowe spotkanie z naszą doświadczoną specjalistką Heleną Wiatr łączące zarówno naukę chustowania, jak i konsultację laktacyjną. Spotkanie odbywa się w Państwa domu na terenie Warszawy.

Czas trwania: 2 – 2,5h

Cena: 580 zł (oszczędność 70 zł)

Umów wizytę w swoim domu!

Zadzwoń

Linia telefoniczna jest czynna 7 dni w tygodniu w godzinach 08.00 – 22.00.